חברת Airalo eSim מספקת את אחד הפתרונות הזולים ביותר עבור מטיילים בכל העולם, שרוצים לגלוש בחו"ל בלי להוציא הון על חבילות גלישה בחו"ל. זוהי אחת מהחברות הותיקות והפופולאריות ביותר, עם פעילות במעל ל-200 מדינות. תהליך ההתקנה פשוט ומהיר, עם אפליקציה נוחה לשימוש.

    מחירים החל מ-4.5 דולר לחבילת גלישה 

קבלו 15% הנחה מאתנו – הטבה לזמן מוגבל בלבד

airalo-esim-reviews

נמאס לכם לשלם כסף רב ומיותר עבור חבילות גלשיה בחו"ל או לחפש כרטיסי סים מקומיים בכל פעם שאתה נוסע לחו"ל?  בוא תבדוק את הפתרון של ה-eSIM של Airalo.

ה-eSIM של Airalo הוא כרטיס סים דיגיטלי המאפשר גישה לשירותי נתונים ניידים בעת נסיעות לחו"ל. עם כיסוי בלמעלה מ-200 מדינות, ניתן עכשיו להישאר מחובר לאינטרנט.  הכל דיגיטלי, אין צורך להחליף כרטיסי סים פיזיים או לחשוש שיתקלקלו או שיואבדו.

כמה מאפיינים מרכזיים של

 ה-eSIM של Airalo כוללים:

 
  • הפעלה מיידית: אין צורך להמתין בתור או לעבור תהליך הפעלה מסובך. כל שעליך לעשות הוא לסרוק את קוד ה-QR שסופק ולהתחיל להשתמש בתוכנית הנתונים שלך מיד.
  • תוכניות גמישות: בחר מתוך מגוון תוכניות שיתאימו לצרכי הנסיעה שלך, בין אם אתה זקוק לנתונים לטיול קצר או לשהות ממושכת.
  • תעריפים נוחים: ה-eSIM של Airalo מציע תעריפים תחרותיים בהשוואה לתעריפי נדידה מסורתיים של חברות הסלולאר או קניית כרטיסי SIM מקומיים.
  • טעינה נוחה: הוסף בקלות עוד נתונים לתוכנית שלך באמצעות אפליקציית Airalo, כך שתוכל להישאר מחובר כל עוד אתה צריך.
Airalo Prices USA
Airalo Prices USA
 
Airalo Prices Germany
Airalo Prices Germany

כדי להתחיל עם ה-eSIM של Airalo, פשוט בקר באתר האינטרנט שלהם ובחר את מדינת היעד ותוכנית הנתונים שלך. לאחר ביצוע הרכישה, תקבל קוד QR לסריקה בטלפון שלך, שיפעיל את תוכנית הנתונים שלך באופן מיידי.

אז למה לחכות? הפוך את הטיול הבינלאומי הבא שלך ללא מתח עם ה-eSIM של Airalo.

הזמן עכשיו חבילת גלישה במחירים ללא תחרות

עכשיו 15% הנחה מ - ESIM ISRAEL

שאלות ותשובות על איראלו אפ והאתר 

 

ש: מה זה Airalo?
ת: Airalo הוא eSIM עולמי המאפשר לנוסעים לרכוש eSIM עבור המכשירים הניידים שלהם בלמעלה מ-200 מדינות ברחבי העולם.

ש: מהו eSIM?
ת: eSIM הוא כרטיס SIM דיגיטלי המאפשר למשתמשים להפעיל תוכנית סלולרית ללא צורך בהחלפה פיזית של כרטיס SIM פיזי.

ש: איך Airalo עובד?
ת: Airalo מאפשרת למשתמשים לגלוש ולרכוש eSIM עבור המכשירים הניידים שלהם באתר Airalo או דרך אפליקציית Airalo. לאחר הרכישה, ניתן להוריד את ה-eSIM למכשיר המשתמש ולהפעיל אותו דרך הגדרות המכשיר.

ש: באילו מדינות תומכת Airalo?
ת: Airalo תומכת ביותר מ-200 מדינות, כולל יעדי טיול פופולריים כמו ארצות הברית, קנדה, אירופה ואסיה.

ש: אילו סוגי תוכניות מציעה Airalo?
ת: Airalo מציעה מגוון תוכניות eSIM, כולל תוכניות נתונים בלבד, תוכניות קול ונתונים ותוכניות ללא הגבלה. התוכניות הספציפיות הזמינות תלויות במדינה.

ש: אילו מכשירים תואמים ל-Airalo?
ת: Airalo תואם למגוון מכשירים, כולל סמארטפונים, טאבלטים וציוד נלווה שמחובר לאינטרנט כגון שעונים חכמים ועוד. המכשירים הספציפיים הנתמכים יהיו תלויים במדינה וברשת הסלולרית.

ש: כמה עולה Airalo?
ת: העלות של Airalo eSIM תהיה תלויה במדינה ובתוכנית הספציפית שנבחרה. המחירים מתחילים בדרך כלל בסביבות $10 דולר.

ש: האם Airalo מאובטח?
ת: כן, Airalo מאובטח. הפלטפורמה משתמשת באמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על נתוני המשתמשים ולהבטיח שירות בטוח ואמין.

ש: כיצד אוכל ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של Airalo?
ת: Airalo מספקת תמיכת לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני וצ'אט באתר ובאפליקציה של Airalo.

Airalo ביקורת שלנו

במסגרת הכתיבה והסקירות שלי בפורטל אני בודק ובחון אישית ספקים וחבילות. בשתי נסיעות שעשיתי בחודשים האחרונים בדקתי את איכות הגלישה והשירות של החברה. איראלו היא חברה בינ"ל מובילה עם שם מצויין, מספר גדול של משתמשים, ביקורות טובות ופריסה ב– 200 מדינות. בדקתי שתי חבילות איסים בשתי מדינות שונות.

בפעם הראשונה כאשר הייתי בירדן ובשנייה ביוון. מפני שירדן הייתה זו הפעם הראשונה שהשתמשתי בספק הזה עקבתי אחר סרטוני ההדרכה של החברה כדי ללמוד איך להתקין ולהפעיל. לאחר שצפתי, בצעתי את כל ההליך בצורה קלה ופשוטה. הפעלתי את ה- ESIM במעבר הגבול והכל עבד. הייתי בסך הכל מרוצה מרמת הקליטה. בגלל שהייתי בואדי רום באיזור מדברי לעיתים לא הייתה קליטה, אך זאת יש לצפות כי פשוט אין שם אנטנות סלולריות לאף ספק.

בפעם השנייה קניתי חבילה כבר שהייתי ביוון. קניתי חבילת איסים יחסית קטנה. הסרתי את האיסים של שהתקנתי בירדן והתקנתי מחדש. רמת הקליטה והגלישה ביוון הייתה טובה. בגלל שקניתי חבילה רק של 3 ג'יגה אז בדקתי מדי פעם באיזור האישי כמה נשאר לי מדי פעם. לקראת סוף החבילה קניתי חבילת המשך. כל התהליך פשוט ונוח. למי שלא יסתכל איראלו גם שולחת הודעות בעניין של מצב החבילה כדי לתזכר את הלקוחות שאם הם רוצים כדאי  לקנות חבילת המשך.

מרגע שמתחילים להשתמש באיראלו אפשר לתת הטבות לחברים לתחילת שימוש וגם ככל שמשתמשים יותר אז מקבלים הטבות והנחות בצורה של AIRMONEY – פרטים פה בפוסט נפרד שכתבתי. למשתמשים שנוסעים באופן תכוף לחו"ל זה בהחלט משתלם.

מבחינת חווית המשתמש AIRALO  נותנת רמה גבוהה ביותר של נוחות וקלות הפעלה. הכל טבעי הגיוני וקל. מבחינת UX\UI החברה יותר טובה מרוב המתחרות כמו גם מבחינת מחירים החבילות של החברה הן זולות ביחס למתחרים.

שאלו אותנו כל דבר