חברת Airalo מספקת את אחד הפתרונות הזולים ביותר עבור מטיילים בכל העולם, שרוצים לגלוש בחו"ל בלי להוציא הון על חבילות גלישה. זוהי אחת מהחברות הותיקות והפופולאריות ביותר, עם פעילות במעל ל-200 מדינות. נכון למאי 2024 החברה הגיעה ל- 100 מיליון יוזרים וללא ספק אחת מחברות האיסים המובילות בעולם. תהליך ההתקנה פשוט ומהיר, עם אפליקציה נוחה לשימוש.

ה-eSIM של AIRALO

ה-eSIM של Airalo הוא כרטיס סים דיגיטלי המאפשר גישה לשירותי נתונים ניידים בעת נסיעות לחו"ל. הכל דיגיטלי, אין צורך להחליף כרטיסי סים פיזיים או לחשוש שיתקלקלו או ילכו לאיבוד.

מאפייני הכרטיס

  • הפעלה מיידית: אין צורך להמתין בתור או לעבור תהליך הפעלה מסובך. כל שעליכם לעשות הוא לסרוק את קוד ה-QR ולהתחיל להשתמש בתוכנית הנתונים שלכם באופן מיידי.
  • תוכניות גמישות: בחרו מתוך מגוון תוכניות שיתאימו לצרכי הנסיעה שלכם, בין אם אתם זקוקים לנתונים לטיול קצר או לשהות ממושכת.
  • תעריפים נוחים: ה-eSIM של Airalo מציע תעריפים תחרותיים בהשוואה לתעריפי נדידה מסורתיים של חברות הסלולאר או קניית כרטיסי SIM מקומיים.
  • טעינה נוחה: הוסיפו בקלות עוד נתונים לתכנית שלכם באמצעות אפליקציית Airalo, כך שתוכלו להישאר מחוברים כמה שאתם צריכים.

כדי להתחיל בקרו באתר האינטרנט שלהם ובחר את מדינת היעד ותוכנית הנתונים שלך. לאחר ביצוע הרכישה, תקבל קוד QR לסריקה בטלפון שלך, שיפעיל את תוכנית הנתונים שלך באופן מיידי.

שירות לקוחות Airalo

Airalo - שאלות נפוצות

החברה מאפשרת למשתמשים לגלוש ולרכוש eSIM עבור המכשירים הניידים שלהם באתר Airalo או דרך אפליקציית Airalo. לאחר הרכישה, ניתן להוריד את ה-eSIM למכשיר המשתמש ולהפעיל אותו דרך הגדרות המכשיר.

החברה תומכת ביותר מ-200 מדינות, כולל יעדי טיול פופולריים כמו ארצות הברית, קנדה, אירופה ואסיה.

החברה מציעה מגוון תוכניות eSIM, לרבות תוכניות גלישה בלבד, ותוכניות של שיחות, טקסט וגלישה בחבילות גלובליות. יש מגוון מחירים של חבילות לפי מדינות, גודל וזמן.

 

השירות תואם למגוון מכשירים, כולל לפטופים, סמארטפונים, טאבלטים וציוד נלווה שמחובר לאינטרנט כגון שעונים חכמים ועוד. מצ"ב רשימה של טלפונים תומכים.

עלות של Airalo eSIM תהיה תלויה במדינה ובתוכנית הספציפית שנבחרה. המחירים מתחילים בדרך כלל בסביבות $4.5 דולר לחבילות יחסית קטנות.

כן, הפלטפורמה משתמשת באמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על נתוני המשתמשים ולהבטיח שירות בטוח ואמין.

החברה מספקת תמיכת לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני וצ'אט באתר ובאפליקציה של Airalo.

כן, אפשר להשתמש ב-eSIM וב-SIM פיזי באותו מכשיר, בהתאם לתמיכה של המכשיר שלכם.

התקנה פשוטה דרך האפליקציה של Airalo. בחרו את החבילה, הורידו את ה-eSIM והתחברו לרשת.

החבילות משתנות באורך הזמן שלהן, תוכלו לבחור חבילה של 7 ימים, 15 ימים או חודשית בהתאם לצרכים שלכם. משך החבילות האיזוריות והגלובליות ארוך יותר עד שנה.

מרכז מידע ומדריכים

סרטוני התקנה והפעלה לסמסונג ואפל

AIRALO: ביקורת שלנו

במסגרת הכתיבה והסקירות שלי בפורטל אני בודק ובחון אישית ספקים וחבילות. בשתי נסיעות שעשיתי בחודשים האחרונים בדקתי את איכות הגלישה והשירות של החברה. איראלו היא חברה בינ"ל מובילה עם שם מצויין, מספר גדול של משתמשים, ביקורות טובות ופריסה ב– 200 מדינות. בדקתי שתי חבילות איסים בשתי מדינות שונות- בפעם הראשונה בירדן ובפעם השנייה ביוון.

מכיוון שבירדן הייתה זו הפעם הראשונה שהשתמשתי בספק הזה, עקבתי אחר סרטוני ההדרכה של החברה כדי ללמוד איך להתקין ולהפעיל. לאחר שצפיתי, בצעתי את כל ההליך בצורה קלה ופשוטה. הפעלתי את ה- ESIM במעבר הגבול והכל עבד. בסך הכל, הייתי מרוצה מרמת הקליטה. בגלל שהייתי בוואדי רום באיזור מדברי לעיתים לא הייתה קליטה (צפוי, שכן באזור אין אנטנות סלולריות לאף ספק).

בפעם השנייה, קניתי חבילה כבר כשהייתי ביוון. רכשתי חבילת איסים יחסית קטנה, הסרתי את האיסים  שהתקנתי בירדן והתקנתי מחדש. רמת הקליטה והגלישה ביוון הייתה טובה. מכיוון שקניתי חבילה של 3 ג'יגה בלבד, בדקתי מדי פעם באיזור האישי כמה נפח גלישה נשאר. לקראת סוף החבילה קניתי חבילת המשך. כל התהליך פשוט ונוח. למי שלא בודק, איראלו שולחת הודעות עדכון לגבי מצב החבילה, כדי לתזכר את הלקוחות.

מהרגע שמתחילים להשתמש באיראלו אפשר לתת הטבות לחברים לתחילת שימוש, וככל שמשתמשים יותר אז מקבלים הטבות והנחות בצורה של AIRMONEY – פרטים פה בפוסט נפרד שכתבתי. למשתמשים שנוסעים באופן תכוף לחו"ל זה בהחלט משתלם.מבחינת חווית המשתמש, AIRALO  נותנת רמה גבוהה ביותר של נוחות וקלות הפעלה. הכל טבעי, הגיוני וקל. מבחינת חוויית המשתמש, החברה יותר טובה מרוב המתחרות, וגם מבחינת מחירים. ,

שאלו אותנו כל דבר