העולם הטכנולוגי משתנה ללא הרף ואי אפשר להישאר מאחור. מי שנותר מאוחר ולא מתעדכן עם השינויים והתקדמות הכי חדשים נותר עם מכשירים מיושנים, תוכנות מיושנות, חיבוריות איטית ובכך מפסיד זמן וגם כסף. היכולות לעבוד באופן רציף בארץ (וגם בחו"ל) במהירות גבוהה נפגעת, כמו גם צריכת פנאי (משחקים ווידאו) נפגמת בגלל שבדרך כלל מדובר בצרכני מידע ומהירות גדולים.

מהפכת האיסים כבר אינה חדשה ולוקח לה זמן לחדור לעולם ובפרט לארץ. הסיבה לכך שקשה להסביר בדיוק במה מדובר. המגבלה הפיזית של כרטיס סים, מספר טלפון או ספק אחד לא קיימת יותר. ניתן להוריד בדרך כלל עד  8 פרופילי איסים שונים לטלפונים החכמים תואמי איסים. ניתן להחליף בין חברות, חבילות בארץ ובחו"ל לפי בחירה בקלות.

זה נשמע כמו ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ולכן מבלבל. מה זה אומר לגבי המספר שלי? מה זה אומר לגבי ווטסאפ, מהן האפשרויות של ריבוי מספרים? בגלל שיש המון אופציות זה מטעה. בפועל אחרי שמתנסים בזה בארץ ו/או בחו"ל מבינים ששום דבר בפועל לא משתנה אלא רק משתפר.

אם מבינים את היתרונות של הסים הוירטואלי על פני כרטיס סים הפלסטיק המיושן אז מבינים מדוע כדאי לעבור לטכנולוגיה הזו גם כאשר נמצאים בחו"ל וגם לעבור בארץ מחברות הסלולר הדינוזאוריות – פרטנר, סלקום, פלאפון והוט שמסרבות לנוע קדימה על חשבון הצרכן כי עדין ניתן לעשות יותר כסף בשיטת סים הפלסטיק הישנה בארץ ובחו"ל.

חברה/גודל חבילה3GB-10GB12GB100GB-300GB500GB
SkyCall16 שקל לחודש25 שקל לחודש39 שקל לחודש (דור 5)

59 שקל לחודש (דור 5)

Neptucom16 שקל לחודש29 שקל לחודש
69 שקל לחודש (כולל 30 ג'יגה בחו"ל בשנה)
Wecom29.90 שקל לחודש (דור 4)


34 שקל לחודש (דור 4)

1. מחיר – כן נכון, שמעתם מחיר

ישנם 4 ספקים כרגע שיודעים לתת שירות בטכנולוגיית איסים בארץ – ויקום, סקיי-כאל, נפטו-קום ופלן-בי.

מחירים החל מ – 16 שקל לחודש (של סקיי קול ושל נפטוקום). החברות מציעות חבילות מאוד אטרקטיביות ותחרותיות של החל מ- 29 שקל גם בהשוואה לספקיות הרגילות: פלאפון, פרטנר, סלקום והוט. החבילות במחירים שמספקים את כל מה שנדרש עם היקפי גדולים של גלישה, שיחות והודעות.

אסקור פה שתי חבילות של נפטוקום שלדעתי נותנות תמורה טובה מאוד לחבילות איסים בארץ

לוקל-וייב – 29 שקל בחודש

  • 75 ג'יגה-בייט של גלישה
  • 3,000 דקות שיחה
  • 3,000 הודעות טקטס

היי-וייב – 69 שקל בחודש

בארץ

  • 100 ג'יגה-בייט של גלישה
  • 3,000 דקות שיחה
  • 3,000 הודעות טקטס

בחו"ל

  • 30 ג'יגה-ביט בשנה גלישה
  • 50 דקות שיחה מישראל לחו"ל בשנה
  • 50 דקות שיחה בחו"ל בשנה (נכנסות או יוצאות מקומיות)
  • מספר זר נוסף בתור אופציה לבחירה
neptucum packages

2. איזור אישי

החברות (Wecom, Neptucom, Skycall) מאפשרות לצרכנים גישה לאיזור אישי שבו ניתן לראות כל הנתונים לניהול הקו שלכם. זו הדרך הנכונה והמודרנית לעקוב אחרי צריכת הנתונים והתקשרות שלנו.

3. נסיעות לחו"ל

אחד היתרונות הגדולים ביותר שאני מצאתי עם קווי האיסים של חברות סלולר ישראליות היא האפשרות לעשות קו איסים אשר מאפשר שירותי תקשורת גם בחו"ל. החבילות יכולות לכולל: שיחות לארץ, שיחות בחו"ל, הודעות טקסט וכמובן גלישה בחו"ל הכל כלול באותה מחיר בחבילה אחת. כל זה אפשרי רק מהסיבה שספק ישראלי יכול בטכנולוגיה הזו להתחבר למספר רב של ספקי תקשורת במדינות רבות בחו"ל. זה מאפשר חיבוריות נוחה וגם מחיר סביר ולא את מחירי העושק העצומים של החברות הסלולר המסורתיות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
עם החבילה הכי כדאית ומשתלמת

4. ניוד לאיסים -
מעבר בין חברות ושיפור תנאים בקלות

המעבר בין חברות שמספקות שירותי תקשורת באיסים היא קלה ומהירה מאוד. ניתן לקבל מספר חדש או לנייד את המספר הקיים. בחירת ספק או החלפת חבילה לפי צורך הופכת קלה ופשוטה. לא צריך לסוע לשום מקום או לחכות  לכרטיס הסים שיגיע הביתה. בדרך כלל שיחה עם נציג שירות ואז ביצוע של ניוד. מה שלוקח עד כחצי שעה קשור לניוד של המספר שמתבצע על ידי משרד התקשורת.