חברות הסלולר הגדולות: פלאפון, סלקום ופרטנר החלו לשווק בארץ חבילות מבוססות טכנולוגיית eSIM. הטכנולוגיה קיימת כבר זמן אך הן גררו רגלים מסיבות מסחריות שלא היטיבו עימן. לחץ ציבורי וכן לחץ של משרד התקשורת הביא אותן למסקנה שאין ברירה ומאז פברואר 2024 ניתן לרכוש חבילות איסים גם מהן. זאת בנוסף ל-4 החברות: ויקום, פלאן-בי, נפטוקום, וסקיי-קול שכבר מוכרות קווי eSIM בארץ מזה למעלה משנה.

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת חיבוריות טובה יותר בארץ ובטח בחו"ל וגם הוזלת מחירים. נסקור פה את הצעות המכר של רוב החברות הרלבנטיות על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לבחירה הנכונה עבורכם בתקציב החודשי שהגדרתם.

האם יש בשורת מחירים בעקבות השינוי?

אני חושב שישנה בשורת מחירים חדשה שמביאות החברות החדשות ולאו דווקא הגדולות המסורתיות שלא עשו דבר מבחינת תמחור. הן נשארו עם החבילות שלהן, חסכו הוצאות תפעול וזמן של שירות לקוחות (מניידים לבד ואין צורך בכרטיס סים פלסטיק ועלויות משלוח שלו) ופשוט הצהירו שניתן לקבל את אותן חבילות על בסיס הטכנולוגיה החדשה. 

לאור זה שניתן טכנולוגית להתחבר לכל הרשתות הסלולר בארץ ולרבות בחו"ל בקלות רבה ניתן היה לשפר את הקליטה וכן להוריד את המחיר בחו"ל של גלישה ושיחות. החברות שהבינו זאת הכי נכון הן נפטוקום ו-ויקום שמאפשרות חבילות שכוללות שירותי תקשורת בארץ וגם בחו"ל במסגרת אותה חבילה ותשלום חודשי. אין צורך כבר לקנות חבילות גלישה בחו"ל במידה ועוברים לחבילות החדשניות הללו.

כמו גם ברמת המחיר החברות החדשות מתחילות בתמחור אגריסיבי של 16 שקל בחודש עבור חבילה בסיסית. נראה אם החברות הגדולות ילכו בעקבותיהם וגם מחירים דומים.

חבילות תקשורת eSIM בארץ עד 19 שקל בחודש

ישראל ידועה במחירי חבילות סלולר זולות. 3 חברות חדשות הצליחו להביא בשורה חדשה גם בתחום הזה ולמכור לצרכנים חבילות עד 19 שקל לחודש. אמנם מדובר בשירותי מוגבלים של עד 25 ג'יגה גלישה – אבל זה בהחלט מתאים למי שיש לו שימוש מצומצם. כמו גם זה מתאים לילדים וכן כמובן לתיירים ששוהים תקופות ממשוכות בארץ בתור קו ומספר טלפון נוסף. (אפשר בדרך כלל עד 8 פרופילים).

קוי esim בארץ עד 19 לחודש

השאירו פרטים ונחזור אליכם
עם החבילה הכי כדאית ומשתלמת

חבילות תקשורת eSIM בארץ עד 29 שקל בחודש

גם ברמת המחירים האלה יש רק שחקניות חדשות בתחום הסלולר. הן מנצלות את זה שהחברות הגדולות לא מתחרות ברמת המחירים הזו ומציעות חבילות טובות שמספיקות לצרכנים עם דרישות בסיסיות ואף יותר מזה. בהחלט מספיק לילדים, בני נוער ולזרים ולתיירים שנמצאים יחסית תקופות יותר ארוכות בארץ.

קוי esim בארץ - במחיר עד 29 שקל לחודש

חבילות תקשורת eSIM בארץ עד 39 שקל בחודש

ברמת המחירים הזו – שוב אין אף אחת מהחברות הגדולות. 3 הצעות טובות מאוד של נפטוקום, סקי-קול ופלאן-בי. חברת נפטוקום אף כוללת בחבילה חודשית הזו 24 ג'יגה לשנה בחו"ל למי שזה חשוב לו זו בהחלט בחירה טובה.

חבילות איסים בארץ - קן עד 39 שקל בחודש

חבילות תקשורת eSIM בארץ עד 49 שקל בחודש

מחיר המטרה של החברות הגדולות הוא 49 שקל עם חבילת שירותים בהחלט טובה של 5000 דקות שיחה ו SMS והיקף גלישה חודשי גבוה מאוד. עם זאת, אין פה שום חידוש של שימוש בטכנולוגית איסים ברמה המסחרית.

קוי איסים בארץ עד 50 שקל בחודש חדש

חבילות תקשורת eSIM בארץ עד 59 שקל בחודש

כל החבילות מאוד דומות  ומספקות בהחלט תמורה טובה עבור התשלום החודשי. ויקום היחידה שבמחיר הזה מציע גם גלישה בחו"ל במסגרת החבילה.

קו איסים בארץ עד 60 שקל

חבילות תקשורת eSIM בארץ עד 69 שקל בחודש

סלקום ופרטנר מציגות חבילות רגילות עם היקף גדול של שיחות וגלישה אבל ללא מתן ערך מוסף עבור לקוחות שנוסעים לחו"ל. נפטוקום מציגה חבילה שמשתמשת ביתרונות של הטכנולוגיה עם גלישה, שיחות ומספר זר נוסף. למי שנוסע לחו"ל אפילו מספר פעמים מצומצם בשנה זו חבילה טובה מאוד.

esim packages in israel 69 shekels

חבילות תקשורת eSIM בארץ עד 99 שקל בחודש

בקטגורית המחירים הזו יש רק את נפטוקום. מציעה חבילה שמתאימה עבור חברות ואנשי עסקים או עבור ישראלים שנוסעים או נמצאים הרבה בחו"ל. חבילה במחיר גבוה יותר אך אם בודקים את השווי האמיתי שלה רואים שהיא נותנת תמורה גבוהה לכסף. בחבילה אחת שעונה על הרבה צרכים לרבות: שירותים בארץ ובחו"ל כולל מספר זר נוסף שיכול להיות מאוד נוח לשימוש בחו"ל. כמו גם מפשט מאוד את ההתנהלות שלנו כצרכנים שצריכים לרכוש חבילה אחד ולא לרכוש תוספות נדרשות והתקשרויות נוספות בכל פעם שרוצים שירות חדש. החבילה מראה ניצול מקסימאלי של טכנולוגיית האיסים ומאפשרת ניהול פשוט של הלקוח לכל הצרכים התקשרותיים שלו.

esim בארץ - חבילה עד 99 שקל
  • המחירים מעודכנים נכון לפברואר 2024. במידה ואיתרתם שנדרש עדכון בבקשה תפנו אלינו באמצעות האתר ונדאג לעדכן את המידע.