טכנולוגיית ה-eSIM שינתה את חוויית הגלישה שלנו כמטיילים. עם מגוון רחב של חבילות זולות ותהליך התקנה בלתי מורגש ויעיל, אנחנו חוסכים בכסף, זמן וגם בעצבים. חברת Maya Mobile היא אחת מחברות ה-eSIM המהוללות יותר ברשת, עם ציון של 4.7 באתר Trustpilot. אז מה מציעה החברה ולמה היא יכולה להיות משתלמת יותר מחברות eSIM אחרות בשוק? 

רכשו את החבילה שלכם עכשיו!

מגוון חבילות גלישה משתלמות ונוחות להפעלה במעל 194 מדינות

Maya eSIM- יתרונות מרכזיים

  1. חבילות דאטה ללא הגבלה: מה זה אומר? החבילות הבלתי מוגבלות כן מוגבלות בזמן, אך בעצם אינן מוגבלות בנפח גלישה. לדוגמה, במידה ויש לכם 2 GB גלישה מהירה ביום, אחרי שתעברו את שני ה-GB שלכם, עדיין יהיה לכם אינטרנט, פשוט בעוצמה נמוכה יותר. זה לא אומר שהאינטרנט יהיה פחות איכותי ושלא תוכלו להשתמש בו. האינטרנט שיהיה לכם יהיה טוב למיילים, גלישה רגילה, מוזיקה וכד' (למעשה, אפשר להגיד שזה אינטרנט שיענה על צרכיהם של רוב המטיילים), אך פחות מתאים להורדה של קבצים גדולים ופעולות כבדות אחרות. החבילה מתאימה למגוון סיבות, בין אם אתם טסים לצרכי עבודה או מטיילים. בחבילות הדאטה הבלתי מוגבלות תוכלו לבחור בין חבילה אישית שאינה מספקת נקודה חמה, לבין חבילות קבוצתיות
  2. שירות לקוחות אמין: במידה ולא תוכלו למצוא את התשובה לשאלה שלכם באתר של Maya Mobile, תפנו לשירות הלקוחות במייל ותקבלו תשובה במהירות. 
  3. תהליך התקנה מהיר ופשוט, שלוקח לא יותר מכמה דקות: לאחר שתבחרו את החבילה שלכם, תקבלו את קוד ה-QR למייל. סרקו אותו והתחברו.
  4. חבילות לארגונים ועסקים: אחד האספקטים המרכזיים בחבילות ה-eSIM של חברת Maya Travel הוא שהחברה מציעה חבילות שמתאימות לעסקים. חבילות הגלישה לעסקים מתאימות למספר משתמשים, מספקות נקודה חמה והן בטיחותיות לשימוש. ניתן לרכוש חבילה שמחירה יוגדר על ידי כמות ניצול החבילה (אך ללא הגדרת מינימום ניצול חודשי). 
Maya Mobile

החבילות המשתלמות ביותר

החברה מציעה מגוון חבילות בדומה לחברות eSIM דומות, אך המחירים שלה הם כרגע בין המחירים הזולים והמשתלמים ביותר בשוק. למשל, חבילת 3GB לאיטליה לחמישה ימים תעלה $6, 5GB לעשרה ימים תעלה $9 וחבילה של 10GB לחמישה עשר ימים תעלה $14. ואנחנו לא מדברים רק על אירופה. חבילה של 3GB לעשרה ימים במקסיקו תעלה $14 ו-$15 לחמישה עשר ימים, בעוד שחבילה של 10GB לחודש תעלה רק $36. חבילה לאירופה שתספק לכם 5GB למשך עשרה ימים, תעלה $11, וחבילה של 20GB לחודש תעלה $34 בלבד. חבילות הדאטה הבלתי מוגבלות גם הן משתלמות ביותר. למשל, חבילת סולו בלתי מוגבלת לאירופה תעלה $59 לחודש בלבד. 

שאלו אותנו כל דבר