אם אתם מחפשים אפשרות זולה ונוחה להישאר מחוברים בנסיעה הבאה שלכם, עם אינטרנט, אסמסים ושיחות, SIMOPTIONS זה הפתרון בשבילכם. 

חבילת eSIM של 5GB ב-$17.90 וחבילה של 10GB עם שיחות ב-$24.90

simoptions

 חברת SIMOPTIONS היא ספקית גלובאלית של סימים בינלאומיים ובפרט eSIMs, שהם כרטיסי SIM דיגיטליים המאפשרים לך להתחבר לרשתות סלולריות בלי צורך בכרטיס SIM פיזי.

עם eSIMs של SIMOPTIONS, תוכלו להנות מהנוחות של מספר טלפון מקומי בכל מדינה שאתם מבקרים בה. זה אומר שתוכלו להימנע מתשלומים יקרים עבור שירותי רומינג, ולהנות ממהירות גבוהה יותר. 

אחת היתרונות העיקריים של eSIMs של SIMOPTIONS היא הגמישות שלהם. תוכלו לקנות כרטיס לשימוש חד פעמי או לבחור תוכנית מנוי המתאימה לצרכים שלכם. זה אומר שתוכלו להשתמש בכרטיס שלכם לנסיעה קצרה או לתקופות נסיעה ארוכות יותר.

SIMOPTIONS מציעה eSIMs למעלה מ-200 מדינות, מה שהופך לקל להישאר מחובר בכל מקום בעולם. הם גם מציעים מחירים תחרותיים ושירות לקוחות מצוין, כך שתוכלו להרגיש בטוחים שאתם מקבלים את הערך הטוב ביותר עבור הכסף שלכם. בין היתר, חברת SIMOPTIONS מציעה כרטיסים לכל אירופה, ככה שלא תצטרכו לבחור כרטיס למדינה ספציפית. החברה מציעה גם שירותי תמיכה 24 שעות ביממה! 

החבילה המשתלמת ביותר לאירופה של כרטיס SIM למי שאין עדיין טלפון תומך זו אופציה כדאית

Sim Card Europe

שאלו אותנו כל דבר