מה זה eSIM?

טכנולוגיית eSIM היא למעשה כרטיס SIM וירטואלי שמשולב ישירות בחומרת מכשיר הטלפון הנייד. בניגוד לכרטיסי SIM רגילים מפלסטיק שניתן להסירם, eSIM מובנה במכשיר וניתן לתכנות באמצעות תוכנה.

טכנולוגיה זו מאפשרת למשתמשים להפעיל תוכנית רשת סלולרית ללא צורך בהכנסת כרטיס SIM פיזי. eSIM מספקים נוחות רבה יותר למשתמשים, ומאפשרים לעבור בין ספקים ותוכניות בצורה חלקה ופשוטה. הם נוחים  במיוחד לנוסעים לחו"ל, מכיוון שניתן להפעיל בקלות תוכניות מקומיות בחו"ל. בנוסף, eSIM תומכים בפונקציונליות SIM כפולה, המאפשרת שימוש במספר פרופילים במכשיר אחד.

למה איסים בחו"ל?

עד לא מזמן היינו מתקשרים לצורך נסיעה לחו"ל עם חברת הטלפון הסלולרית שלנו ורוכשים חבילה לחו"ל דרכה. זו הייתה הדרך הכי מהירה לעשות את זה. בדרך כלל המחירים היו גבוהים. דרך נוספת שעמדה לרשותינו היא רכישת כרטיס סים בחו"ל ושימוש בו. גם זה כמובן מסורבל ומאלץ אותך להשתמש כל פעם בכרטיס סים אחד הישראלי או הזר כדי לחסוך עלויות. עולם התקשרות השתנה לחלוטין עם כניסת של מכשירים תומכי איסים. שכן כעת שנוסעים לחו"ל ניתן להתקשר למספר רב של חברות ולהוריד מספר פורפילים (חבילות תקשורת של ספקים שונים) ישירות לטלפון הנייד. צריך רק לבחור את החברה והחבילה הכי מתאימה לכם. 

eSIMO App Google Play
eSIMO App Google Play

eSIMo - חבילות גלישה במחירים הזולים בעולם

חברה ישראלית צעירה שנכנסה לתחום תקשורת איסים לחו"ל עם אתר ואפליקציה חדשנים ונוחים מאוד לשימוש.
ניתן להוריד את האפליקציה בגוגל-פלי וגם באפ-סטור. באפ-סטור הציון שמקבלת האפליקציה הוא 4.3 ובגוגל-פלי יש כבר למעלה מ 50,000 הורדות. מספר מרשים למדי לחברה צעירה שמעיד על היקף שימוש נרחב.
למי שחשוב הדרכות לשימוש ושירות לקוחות בעברית, איסימו יכולה בהחלט להיות פתרון טוב והבחירה הנכונה עבורו. למי שבוחר להשתמש פעם ראשונה באיסים ורוצה סיוע בהתקנה והפעלה בעברית זו יכול להיות פשוט עבורו. שימוש באיסים הוא פשוט מאוד ולאחר שתעשו את זה פעם ראשונה תראו את קלות הפעולה וכמובן היתרון העצום של בחירת גודל החבילה וכמובן בהתאם מחיר חסר תקדים לעומת התקופה שלפני כניסת טכנולוגיית האיסים.

מחירים של eSIMo

לפי מה שכתוב בגדול בכותרת הראשית של איסימו באתר החברה- "חבילות גלישה לכל העולם במחירים הזולים בעולם – התחל לחסוך בגדול עם eSIMo"

גם לפי הטבלה ההשוואתית של איסים-ישראל – החברה בהחלט מציעה מחירים תחרותיים ביותר. גם תוכנית החיסכון של ערוץ 12 ערכה השוואה לא מזמן התוצאות פה בווידאו והן מאוד מחמיאות ל- eSIMO גם מול חברות ותיקות וגדולות יותר.

כמה דוגמאות שבדקנו שמעידים שהמחירים אכן אטרקטיביים:

 • יוון 3GB ל- 30 יום  9.90 דולר
 • ארה"ב 3GB ל- 30 יום 13.90 דולר
 • אמירויות 3GB ל- 30 יום 8.90 דולר

בנוסף קבלו 20% הנחה מאיסים ישראל עם קוד קופון ESIM-ISRAEL * 

*הקוד תקף ברכישה ראשונה בלבד

eSiMoney - קאש-באק

לחברה הטבות נוספות למשתמשי קבועים עם 5% קאש-באק על כל רכישה וגם חבר מביא חבר יזכה אותכם ב -2 דולר.

eSIMO Greece esim package
eSIMO Greece esim package

eSIMo - חשוב לדעת

 • מחירים הזולים
 • תמיכה אנושית בעברית 24/7
 • כיסוי של מעל 200 יעדים ומעל 400 רשתות – כיסוי אופטימלי של 3+ רשתות סלולר ברוב היעדים העיקריים וכמובן 5G.
 • אפליקציה סופר ידידותית ונוחה לשימוש
 • סרטוני הדרכה שעובדים גם כשאין חיבור אינטרנט
 • בדיקת סטטוס שימוש בחבילה בכל רגע נתון והוספה על פי צורך גם ללא חיבור לאינטרנט
 • eSIMoney – מקבלים $2 על חבר מביא חבר וגם 5% קאשבק על כל קניה.
 • שותפים בלעדיים של אתר למטייל

eSIMo - קשר ישיר לחברה

שירות לקוחות בעברית 24/7