קפריסין, האי שמציע נופים קסומים, חופים מרהיבים, אתרי מורשת עתיקה, וחוויה תרבותית עשירה, הוא יעד מועדף לישראלים המחפשים חופשה נעימה במרחק טיסה של 45 דקות. בין אם אתם מתכננים לטייל בין כנסיות ביזנטיות, להתרווח על חופים זהובים או לטעום מהמטבח המקומי העשיר, בקפריסין תמצאו הכול. כדי להבטיח שההרפתקה שלכם תהיה נוחה וחסכונית, כאן כמה טיפים לחופשה שכוללים שירותי eSIM בקפריסין שישמרו על תקציבכם.

טיפים למטיילים ישראלים בקפריסין:

  1.  טעמו מהמטבח המקומי: המטבח הקפריסאי מציע מנות כמו הלוקומדס, הלוקה, וסלטים טריים. דאגו לשלב את הארוחות עם יינות מקומיים וליהנות מהטעמים המקומיים.
  2. בקרו באתרים היסטוריים: קפריסין מלאה במורשת היסטורית, כולל מנזרים וכנסיות ביזנטיות, כגון מנזר קיקוס והכנסייה בפאפוס.
  3. התרווחו בחופים: נצלו את ההזדמנות לשכב ליד מי הים התיכון הצלולים בחופי אייה נאפה או לימסול.
  4. למדו כמה ביטויים ביוונית או טורקית: תושבי קפריסין מדברים שתי שפות, ולימוד כמה ביטויים בכל שפה יכול לשפר את חוויית הטיול.

טיפים מעשיים

  1. דרכון: ודאו שהדרכון שלכם בתוקף לפחות שישה חודשים מיום היציאה מהמדינה. אין צורך בוויזה לאזרחי ישראל לשהות של עד 90 יום.
  2. ביטוח נסיעות: רכישת ביטוח נסיעות כוללת הכרחית. הביטוח צריך לכלול כיסוי רפואי, כולל טיפולי חירום ואפשרות להטסת חירום, כמו כן יש לשקול כיסוי במקרה של ביטול או עיכוב בטיסות.
  3. מטבע: המטבע הרשמי בקפריסין הוא האירו. מומלץ להמיר קצת מזומן לפני היציאה. ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, שכן הם מקובלים ברוב המקומות.
  4. תכנון מסלול: תכננו מראש את המסלול שלכם בקפריסין. שקלו להזמין טיולים מאורגנים או לשכור רכב לחוויה עצמאית וגמישה יותר בחקירת האי.
esim cyprus simtex

שירותי eSIM בקפריסין לתקשורת חסכונית:

eSIM קפריסין איראלו

חברה בינ"ל גדולה אשר מציעה חבילות נתונים במחירים תחרותיים שמאפשרים לכם לשמור על תקשורת זולה ואמינה עם ישראל והעולם במהלך השהות שלכם. לחברה אפלקציה נוחה לשימוש שמאפשרת לצבור 'זמן אוויר' שווה כסף לנסיעה הבאה שלכם. במידה והחבילה שלכם עומדת להסתיים ניתן לראות זאת בחיווי נוח וברור באפליקציה כמו גם ישלח אליכם אימייל התראה.
קבלו 15% הנחה בשימוש בלינק או בקוד קופון ESIM-ISRAEL

WiFly קפריסין

חברת איסים ישראלית אשר מספקת שירותי איסים במספר גדול של מדינות בעולם. בשירות שהיא מוכרות כלול גם שיחות נכנסות ויוצאות באמצעות האפליקציה שמתקנים לצורך השימוש. למי שחשוב שימוש גם בשיחות החברה מהווה פתרון טוב. 20% הנחה בשימוש בקוד קופון esim-israel

איסים סימטקס קפריסין

חברת איסים ישראלית אשר מספקת שירותי איסים במספר גדול של מדינות בעולם. בשירות שהיא מוכרות כלול גם שיחות נכנסות ויוצאות באמצעות האפליקציה שמתקנים לצורך השימוש. למי שחשוב שימוש גם בשיחות החברה מהווה פתרון טוב. 20% הנחה בשימוש בקוד קופון esim-israel או בלינק.

השימוש בשירותי eSIM יאפשר לכם ליהנות מהכול בלי לדאוג לעלויות תקשורת גבוהות כדי לדעת אם מקבלים שירות ברמה גבוה ובמהירות גבוהה ניתן לבדוק פה באמצעות האפליקציות האלה את המהירות בזמן הטיול בחו"ל. למי שזו הפעם הראשונה שלו כדאי להכיר את יתרונות האיסים כמו כדאי לדעת שיש חברות בארץ שמוכרות קווי איסים משולבים עם שירותי בחו"ל ובכך מפשטות את ומיתרות את הצורך לקנות כל פעם חבילת תקשורת נפרדת שנוסעים לחו"ל.