בעולם יותר ויותר מחובר, גישה לאינטרנט זה צורך הכרחי עבור רובנו. אז למה להתפשר על חבילות סלולר בינוניות ויקרות כשאתם טסים לחו"ל? 

בין אם זה לפנאי או לעבודה, גישה לנייד ולאינטרנט מהיר ואמין היא חיונית. כרטיסי סים מקומיים וחבילות שאנחנו רוכשים דרך הספקים המקומיים שלנו עשויות להיות לא כל כך נוחות, וגם מיושנות. כניסתה של טכנולוגיית ה-eSIM מאפשרת לנו אפשרויות גמישות, חסכוניות ובטוחות הרבה יותר. בשפע החברות וחבילות ה-eSIM שקיימות היום, לפעמים קל ללכת לאיבוד. באנו לעשות לכם סדר בארבעת החברות המובילות בשוק היום, ולהסביר מה הקריטריונים שאתם צריכים לבחון לפני שאתם רוכשים חבילה.

כרטיס eSIM הוא כרטיס וירטואלי אשר מאפשר למשתמשים להפעיל חבילות אינטרנט ללא צורך בכרטיס סים פיזי. הוא מובנה במכשיר עצמו וניתן לספק אותו מרחוק בכמה צעדים פשוטים. ניתן גם לדלג בין הסימים והחבילות השונות במכשיר שלכם בקלות וללא החלפה פיזית של כרטיס הסים. שימו לב שבעוד שרוב מכשירי הסלולר תומכים בכרטיסי eSIM, שווה לוודא התאמה של המכשיר שלכם לטכנולוגיה.

חבילות אינטרנט

מה אני צריך לבדוק לפני שאני בוחר אצל מי אני רוכש חבילות אינטרנט?

כשאתם בוחרים את ספק ה-eSIM לנסיעה שלכם לחו"ל, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים. ראשית, בדקו את התוכניות שנותנות את הפתרון הטוב ביותר ליעד אליו אתם נוסעים. תוודאו שהספק מציע חיבור טוב ואמין באותה מדינה.

שווה לבדוק את המחירים ביחס לנתונים וכמות ה-GB שאתם מקבלים בתמורה. ממש כמו עם חבילות של הספקים המקומיים שלכם וכרטיסי סים פיזיים, גם בעולמות ה-eSIM הנתונים האלה יכולים להשתנות, גם אם בצורה לא משמעותית, מספק לספק. קחו בחשבון את הצרכים שלכם ביחס למה שאתם יכולים לקבל מחבילת האינטרנט שאתם רוכשים.

גם חוויית המשתמש משתנה מספק לספק. שירות לקוחות טוב ותמיכה מקיפה הם פרמטר חשוב. ממשק התקנת ה-eSIM צריך להיות פשוט וברור. במידה והספק מציע אפליקציה, כדאי לבדוק שהממשק ידידותי ונותן ערך מוסף לכרטיס ה-eSIM שרכשתם. חברות מסוימות מציעות שירותי תמיכה ללקוחות 24/7, מה שבהחלט משדרג את הדירוג שלהן ביחס לחברות האחרות בנוף.

מי הספקים המובילים של חבילות אינטרנט לחו"ל? 

 

 Airalo

Airalo היא אחת הספקיות המובילות בתחום ה-eSIM, שמציעה כיסוי עולמי בלמעלה מ-190 מדינות. הם מספקים מגוון רחב של חבילות אינטרנט לכמעט כל יעד שאתם יכולים לחשוב עליו.  Airalo בולטת במיוחד בזכות קלות ההתאמה בין החבילה לצרכים שלכם, כמו גם בגלל האפליקציה הסלולרית שהיא מציעה למשתמשים שלה. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לגלוש ולרכוש בקלות חבילות אינטרנט לפני הנסיעה לחו"ל, או במהלך הטיול. בנוסף, האפליקציה מאפשרת גם מעקב אחר שימוש בנתונים בזמן אמת, מה שמבטיח שקיפות ושליטה מלאה על צריכת הנתונים.

Flexiroam

החברה מציעה פתרונות eSIM לנוסעים המחפשים חיבור חלק לחבילת האינטרנט שלהם. הם מספקים תוכניות גלישה  המכסות מספר מדינות ואזורים, מה שהופך את החברה למתאימה במיוחד לאנשים שנוסעים לכמה יעדים בטיול שלהם. המחירים שלהם מאפשרים לכם לחסוך ולקבל חיבור נוח במגוון יעדים. Flexiroam בולטת בטכנולוגיית "Flexiroam X" הייחודית שלה, המאפשרת למשתמשים לגשת לשירותי נתונים מבלי לשנות את כרטיס הסים הפיזי שלהם.

Nomad eSim

Nomad eSim מתמחה במתן פתרונות eSIM לנוסעים הדורשים שימוש נרחב בנתונים. החברה מציעה חבילות אינטרנט עם נתונים גבוהים, מה שמתאים במיוחד לנוודים דיגיטליים, טיולים ארוכים וכאלה שסתם נסעו לעבוד מרחוק לתקופה. התכניות של חברת Nomad eSim מציעות תכניות שמכסות מספק מדינות ואזורים, ומספקות חיבור אמין ונוח לאינטרנט.

SimOptions

חברת SimOptions היא שחקנית בולטת נוספת בשוק ה-eSIM, המציעה מגוון רחב של תוכניות אינטרנט בינלאומיות. החבילות מציעות כיסוי גלובאלי, המאפשרות למשתמשים לבחור מתוך חבילות נתונים שונות שיתאימו ליעדי הנסיעה ולמשך הנסיעה. SimOptions מציעה תמחור נוח וממשק ידידותי התוכניות למשתמש.

MobiMatter

MobiMatter היא חברת בינלאומית המציעה מגוון רחב של שירותי תקשורת סלולרית. MobiMatter מציעה מגוון רחב של תכניות חודשיות, חבילות מיוחדות ואפשרויות טעינה, תוך התאמה אישית לכל לקוח. החברה פועלת בשקיפות מלאה ומבטיחה שירות מהיר ואמין.

לסיכום, טכנולוגיית ה-eSIM חוללה מהפכה בדרך שבה אנחנו צורכים את האינטרנט שלנו בחו"ל

ספקים כמו Airalo, Flexiroam, Nomad eSim ו-SimOptions הופיעו כאפשרויות אמינות ונוחות להשגת תוכניות אינטרנט עם כרטיסי eSIM. עם כיסוי עולמי, תמחור תחרותי וממשק נוח למשתמשים, חוויית הגלישה חלקה יותר מאי פעם. עם כל היתרונות של הטכנולוגיה החדשה הזאת, אנחנו ממליצים לכם לעשות את המחקר שלכם ולבדוק מה החבילה שמתאימה לכם ביותר, בעיקר לנסיעות ארוכות.