לפני שאנחנו נכנסים לתשובה לשאלה הזו, בואו נסביר מה הוא סים וירטואלי, או במילים אחרות: eSim

כרטיס סים וירטואלי בעצם מאפשר לכם להשתמש בטלפון שלכם בכל מקום בעולם. כרטיס הסים הוא כלי תקשורת שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיו, כי הוא מאפשר לטלפון שלכם להתחבר לרשת התקשורת של הספק המקומי. למעשה, אי אפשר להשתמש בטלפון הנייד ללא כרטיס סים. כרטיסי הסים הסטנדרטיים מכילים ברוב הפעמים חבילת גלישה, וחלק מציעות בנוסף גם מספר טלפון מקומי. כרטיס הסים הוירטואלי מביא איתו עולם שלם של חידושים ויתרונות.

 

esim מציע לכם יתרונות משמעותיים
הסים הוירטואלי, מציע לכם יתרונות משמעותיים

אז למה סים וירטואלי חשוב יותר מאי פעם?

בעידן המודרני שבו אנחנו טסים לחו"ל יותר מאי פעם, מבאס לשלם הון תועפות על חבילה שלא מתאימה לצורך שלכם או להסתבך עם כרטיס סים פיזי שצריך לרכוש ביעד. אבל הסים הוירטואלי בא לחדש ולפתור את הבעיה הזו. עם מינימום מאמץ, אתם יכולים לבחור את החבילה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם, כבר בארץ או אחרי שנחתתם.

ה-eSIM, או כרטיס הסים הוירטואלי, מציע לכם יתרונות משמעותיים על פני כרטיסי הסים הפיזיים המסורתיים.

הוא מאפשר לכם להתחבר למספר רשתות תקשורת שונות באופן חדשני ונוח

אתם יכולים לרכוש esim ולהפעיל אותו מתי שאתם רוצים. ההפעלה מתבצעת לרוב ע"י סריקה של ברקוד, ובכמה צעדים פשוטים ומהירים אתם יכולים להיות מחוברים לסים הוירטואלי שלכם. את המעבר בין התכנית שלכם לסים הוירטואלי ניתן לעשות בקלות רבה, ולהגדיר מתי פועלת איזה תוכנית. אפשר גם לנטרל את התכנית הרגילה לזמן שאתם לא צריכים אותה, ולהפעיל את הכרטיס החדש.

אפשר להפעיל בחו"ל ולהתחבר לרשתות מקומיות

לא הספקתם או שכחתם לרכוש חבילה בארץ, לא נורא! אתם יכולים לעשות את זה מחו"ל. מגוון החברות מציעות כרטיסים וירטואליים עם תכניות מקומיות שתוכלו לרכוש במקום.

ידידותי לסביבה

כרטיסים וירטואליים שלא דורשים רכישה והתקנה של כרטיסים פיזיים ביעד מה שמצמצם את השימוש בפלסטיק. נשמע מינורי כשמדובר בכרטיס בודד, אבל תחשבו על התעשייה כולה שמשתנה לכיוון כרטיסים וירטואליים. הפוטנציאל של כרטיסי הסים החדשים להפחית את הפסולת האלקטרונית שאנחנו מייצרים הוא אדיר.

תוכניות מרובות ומספרי טלפון

יתרון נוסף הוא האפשרות להשתמש בכמה מספרי טלפון, או בתוכניות מרובות על מכשיר אחד. אנשים שנוסעים בתדירות גבוהה, או כאלה שצריכים מספרים נפרדים לעבודה ולחיים האישיים יכולים להסתפק במכשיר אחד ועליו שני מספרים שונים. ההחלפה בין התוכניות השונות קלילה וזריזה.

והכי חשוב, גמישות!

כמה זמן שאתם רוצים, כמה GB שאתם רוצים. מלבד הנוחות, זה החידוש המרכזי של כרטיסי ה esim. לא נמאס לכם מתכניות שלא באמת משרתות את המטרה שלכם, שאתם חייבים לרכוש בכל מקרה בלית ברירה? כרטיסי ה-eSIM עונים בדיוק על הצורך הזה- לספק לכם את החבילה המדויקת שאתם צריכים מבלי להתפשר.

לא בטוחים אם המכשיר שלכם תומך בטכנולוגייה? כנסו לכאן כדי לקבל את רשימת המכשירים המלאה.

כמה חברות eSIM מומלצות

בחירת החברה והחבילה הטובה ביותר עבורכם תלויה בצרכים שלכם. חברות כמו Airalo ו-WiFly מציעות חבילות מגוונות, כך שתוכלו למצוא את החבילה המתאימה. בין היתר, החברות מציעות חבילות גלישה חודשיות, שנתיות וחד-פעמיות, וכן חבילות שיחות ו-SMS.