מדריך Airalo לשנת 2024

חברת Airalo היא כנראה אחת החברות הפופולאריות ביותר בשוק כרטיסי ה-eSIM כיום. כרטיסי ה-eSIM הם כרטיסי סים דיגיטלי שאינם דורשים כרטיס פיזי שמוכנס למכשיר הנייד. הכרטיס מאוחסן בזכרון הפנימי של המכשיר, ובכך מאפשרים לכם להשתמש בשירותי תקשורת סלולארית ללא צורך בהחלפת כרטיס סים פיזי. פה תוכלו למצוא מדריך Airalo עם כל המידע המעודכן לשנת 2024.

איך לבחור סוג כרטיס?

החברה מציעה שלושה סוגים של כרטיסים: מקומי, אזורי וגלובאלי.

  • מקומי: כרטיסים אלה מספקים כיסוי במדינה או באזור ספציפיים. הם מושלמים עבור מטיילים או אנשים שמתגוררים/מתארחים במקום כלשהו לתקופה קצרה.
  • אזורי: כרטיסים אלה מספקים כיסוי ביותר ממדינה אחת באזור ספציפי. הם מושלמים עבור אנשים המתכננים לנסוע לכמה מדינות בטיול אחד.
  • גלובלי: כרטיסים אלה מספקים כיסוי בכל רחבי העולם. הם מושלמים עבור אנשים המתכננים לנסוע למדינות רבות, אנשי עסקים ומטיילים שרוצים להשאיר את כל האופציות פתוחות.

הכרטיס הקלאסי הוא כמובן כרטיס מקומי ללוקיישן ספציפי. זהו הכרטיס הפופולארי ביותר, במיוחד עבור מי שנוסע לחופשה קצרה לחו"ל. במידה ואתם נוסעים לטיול בכמה מדינות, יתכן שתעדיפו לרכוש כרטיס אזורי שיכסה את כל המקומות בהם תבקרו, וכך לא תצטרכו להתעסק בהחלפת חבילה או כרטיס במעבר בין הלוקיישנים.

איך נראית האפליקציה?

אפליקציית Airalo זמינה להורדה בחינם עבור מכשירי iOS ו-Android. האפליקציה פשוטה וקלה לשימוש. לאחר ההורדה, תצטרכו ליצור חשבון ולבחור את סוג הכרטיס הרצוי. בצד השמאלי של המסך תמצאו אייקון שיוביל אתכם לצ'אט שירות לקוחות. בעזרת האפליקציה תוכלו להתעדכן בקלות במצב החבילה שלכם, להוסיף לה נפח במידת הצורך ובאופן כללי לשלוט בחבילה שלכם.

מדריך AIRALO

בתפריט התחתון של האפליקציה, תוכלו למצוא את החנות, כרטיסי ה-eSIM שרכשתם (וארכיון של כרטיסים ישנים) ואת הפרופיל. בתוך הפרופיל תוכלו למצוא גם שפות ולהחליף לעברית או לשפה שנוחה לכם.

מדריך AIRALO

בחנות, חפשו את המדינה המבוקשת. רשימת היעדים הפופולאריים ביותר תופיע במסך הראשי. לאר שתבחרו בחבילה, המשיכו לתשלום בכרטיס אשראי או דרך פייפאל. כל עוד לא התקנתם את הכרטיס, ימי השימוש לא מתחילים להיספר.

חבילות AIRALO

 

 

תהליך התקנה: בחרו בין ברקוד, התקנה ידנית או ישירה

ההתקנה היא פשוטה ומהירה, ויש כמה דרכים להתקין את הכרטיס. חשוב לזכור שההתקנה היא חד פעמית, לא תוכלו לעצור את ההתקנה הראשונית ולהקפיא את החבילה. לכן, אל תמהרו להתקין את החבילה לפני הזמן.

כל דרכי ההתקנה נמצאות בכרטיס שרכשתם, בתוך האפליקציה. גם ההוראות המפורטות מופיעות שם, ככה שאין צורך לשנן.

התקנת כרטיס eSIM

התקנה ישירה, משמעותה שכל מה שעליכם לעשות זה לוודא שחיבור האינטרנט שלכם בשלב ההתקנה יציב, לוחצים על כפתור "התקנת eSIM", בוחרים תווית ואת הקו הראשי (כלומר, אם אתם רוצים לעבור לתכנית של ה-eSIM, בחרו בו כקו ראשי) ולאחר מכן בוחרים בכרטיס החדש עבור הנתונים הסלולאריים במכשיר. בהגדרות המכשיר שלכם, השביתו את בחירת הרשת האוטומטית ותפעילו את נדידת הנתונים עבור תכנית ה-eSIM החדשה.

השיטה הידנית מאפשרת לכם להתקין את הכרטיס דרך הגדרות המכשיר שלכם. בנתנונים הסלולריים תוסיפו eSIM, ותזינו את קוד ההפעלה שיופיע באפליקציה.

ניתן להתקין את הכרטיס גם דרך שימוש בברקוד שתסרקו דרך מכשיר של מישהו אחר או בעזרת צילום מסך המכשיר שלכם. כל מה שצריך לעשות זה ללכת להגדרות המכשיר, ללחוץ על הוספת eSIM ולהוסיף את הברקוד.

הגישה לנתונים זהה בכל השיטות, עליכם להשבית את בחירת הרשת האוטומטית ולהפעיל את נדידת הנתונים.

במכשירי אנדרואיד שיטות ההתקנה הן מאוד דומות, ניתן להתקין את הכרטיס בצורה ידנית או בעזרת הברקוד. תגשו להגדרות המכשיר הסלולארי שלכם, פתחו את רשת ואינטרנט ולחצו על "הוספה" של רשת סלולארית.

הפניית חברים וצבירת נקודות

חברת Airalo מאפשרת למשתמשים שלה לצבור כסף בצורת cashback בכל רכישה, ולהפנות חברים בעזרת קוד ייחודי שנותן הנחה למצטרפים החדשים וגם צובר כסף בחשבון שלכם. את הקוד שלכם תוכלו לראות בפרופיל (האייקון התחתון השמאלי ביותר בתחתית המסך) ובקטגוריה "מביאים חברים ומרוויחים".

מדריך AIRALO

מעוניינים לרכוש חבילה? תוכלו לעשות זאת כאן.